KONST / Litografier / Färglitografi 13591443
nr 1359 1443
Adrian van Arkel
(1924-2006), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad HC 15/30. Motivet: 51x65 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 9 november 2020
kl 19:56:38
4/11 17:36:31
100 kr
7/11 13:07:57
Adrian van Arkel
Läs mer om Adrian van Arkel